altyapı ile sağlanan hizmet hakkında detaylı bilgiler.
Cash

Fiyat (Aylık):

₺129,90

İndirme Hızı:

VDSL’de

100Mbps

ADSL’de

16Mbps

‘e kadar alabileceğiniz en yüksek hız.

Yükleme Hızı:

VDSL’de

8Mbps

ADSL’de

1Mbps

‘e kadar alabileceğiniz en yüksek hız.

Infinite

Sınırlama:

Yok.

Ay sonuna kadar dilediğinizce kullanın.

Taahhüt:

Yok.

Dilediğiniz zaman iptal edin.

Aktivasyon ücreti var mı?

Halihazırda kullandığınız bir internet hizmeti var ve bu hizmeti Datatelekom’a geçirmek istiyorsanız herhangi bir aktivasyon ücreti ödemenize gerek yok!
Yeni aboneliklerde ise tek seferlik, ₺70 tutarında bir aktivasyon ücreti vardır.

Nasıl bir modem cihazı gerekli?

Halihazırda kullandığınız bir internet hizmeti var ve bu hizmeti Datatelekom’a geçirmek istiyorsanız, kullandığınız modem cihazını kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer herhangi bir hizmet kullanmıyorsanız ve herhangi bir modem cihazına sahip değilseniz, hizmetimizi kullanmak için VDSL veya ADSL (adresinizdeki altyapıya bağlıdır.) uyumlu bir modem cihazı edinmelisiniz. Fiberoptik altyapı ile sağlanan hizmetin aksine, VDSL ve ADSL altyapı ile sağlanan hizmette Datatelekom veya Yerleşik Operatör tarafından modem cihazı sağlanmaz.

Sağlanılan internet hızları neye bağlı?

Datatelekom veya herhangi bir İnternet Servis Sağlayıcı tarafından sağlanan internet hizmetinin hızları; santrale olan mesafe, bölgedeki altyapı ve bina içi kablolama ile doğrudan bağlantılıdır.

Sağlanılabilecek hız değerleri gerçeği yansıtıyor mu?

Sağlanılan internet hızları neye bağlı?” bölümündeki etkenler, adresinizdeki hızı sorguladığınıda karşınıza çıkan değerlere tam olarak erişememenizi sağlayabilir.
Datatelekom, internet hızınızı adresinizdeki en iyi değere sabitler. Diğer çoğu Sağlayıcı gibi Datatelekom’da da VDSL tarifelerde hız sabitleme değerleri 24, 32, 35, 50, 75, 100 Mbps’e kadar şeklindedir.

#iyiinternet'e sahip olun.

İstediğiniz zaman, taahhütsüz.

Çağrı Merkezi: 0 (212) 916 17 16

© 2022
Datatelekom

Hâlihazırda kullandığınız bir internet hizmeti var mı?