Çevrim İçi İşlem Merkezi
Paketler >

Eğitim Desteği

Eğitim Paketi
₺212

Önemli Bilgilendirme

100 Mb/s

'ye kadar indirme hızı.

15 Mb/s

'ye kadar yükleme hızı.

Sınırsız

Dilediğiniz kadar kullanın.

Taahhütsüz

Dilediğiniz zaman iptal edin.

Kullanabilecek Kişiler

Önemli Bilgilendirme

Öğrenciler

Reşit olduğu sürece, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı herhangi bir okulda aktif olarak öğrenim gören tüm öğrenciler.

Öğretmenler

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı herhangi bir okulda aktif olarak eğitim veren tüm öğretmenler.

Şartlar
  • Bu paket, 01/10/2023 tarihine kadar geçerlidir. Geçerlilik tarihi uzatılmadığı taktirde, bu tarihten itibaren paketi kullanan kişiler Paketler sayfasında yer alan “Başlangıç Paketi” paketinin ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Bu paket yalnızca yukarıdaki “Kullanabilecek Kişiler” bölümünde yer alan özellikleri taşıyan kişiler tarafından kullanılabilir. Ayrıca, paketin kullanılabilmesi için ilgili özelliklerin yanı sıra T.C. vatandaşı olma ve T.C.’de ikamet etme gerekliliği de bulunmaktadır.
  • Bu paketin kullanılabilmesi için, yukarıdaki “Kullanabilecek Kişiler” bölümünde yer alan özellikleri kanıtlar nitelikte olan evraklar istenecektir.
  • Bu paket yalnızca ilgili abonelik sahibinin resmî ikametgâh adresinde kullanılabilir.
  • Bu paket, her bir kişi için yalnızca bir defa kullanılabilir.
  • Datatelekom; bu paketin içeriğini değiştirme, paketi kullanımdan kaldırma ve paketin suistimal edildiği konusunda haklı bir şüphesi olması durumunda gerekli özellikler taşınıyor olsa bile paketi kullandırmama haklarını saklı tutar.